KONST / Litografier / Färglitografi 16306012
nr 1630 6012
Frédéric Iriarte
(f. 1963)
Signerad, numrerad 81/190. Färglitografi, bildmått: 26x53 cm, yttermått inklusive ram: 46x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:49:57
29/6 23:49:40
100 kr
30/6 19:30:08